ההתחייבות שלנו

 
שיער נולד

WIN WIN אמיתי תמיד לטובתך

או השיפור המובטח או מלוא כספך בחזרה

seperator

ההתחייבות שלנו

הטכנולוגיה של הריג'ן נמכרת אך ורק לגברים ונשים שעברו אבחון ונמצאו מתאימים לשימוש במכשיר ולהגעה ליעדים שנקבעו להם במעמד האבחון – 30% או 40% שיפור מצרפי בכמות ועובי השיער בתוך 4-6 חודשים.

אולם כיצד יודעים אם המטרה הושגה?
על מנת ליהנות מהבטחת ביצועים מתבצעות שתי בדיקות טריקוסקן (בדיקה מדעית אמפירית ומדויקת לבחינת מצב השיער). הבדיקה ראשונה מתבצעת במועד הרכישה והשניה בתום תקופת ההתחייבות (לאחר 4 חודשי שימוש לרוכשי הריג'ן קלאסיק ו- 6 חודשים לרוכשי הריג'ן פרימיום). השוואה של תוצאות בדיקות אלו, ישקפו את תוצאות האמת של השיפור בשיער ראשכם.

היה והשיער צמח מחדש ואחוז השיפור תואם את יעד הבטחת התוצאה? האושר כולו שלכם ושלנו, המשיכו כך. היה ולא – החזירו את המכשיר שלם ותקין וכספכם יוחזר במלואו.

למכשיר הריג'ן אישור משרד הבריאות - לצפיה באישור
seperator
לתיאום תור לאבחון ללא עלות:
     

seperator

מהי בדיקת הטריקוסקן וכיצד מבצעים אותה?

בדיקת טריקוסקן
מערכת הטריקוסקן הינה טכנולוגיית הדמיה ממוחשבת, פרי פיתוח של פרופסור ראלפ הופמן מגרמניה, המודדת פרמטרים דרמטולוגים שונים. המערכת כוללת מצלמה ייעודית ומערכת ממוחשבת לניתוח ומדידה. טכנולוגיית הטריקוסקן משמשת דרמטולוגים רבים ונחשבת כמובילה בעולם למדידת פרמטרים מרכזיים ורלוונטים לאבחון ומחקר תהליך התנוונות ושיקום השיער.

במעמד בדיקת הטריקוסקן הראשונה, נקבעת נקודת ייחוס – נקודה על הקרקפת הסובלת מהתנוונות השיער, נקודה זו תסומן ותשמש לבדיקת מצב השיער בתחילת הטיפול ובתום תקופת ההתחייבות שניתנת במעמד הרכישה.

לאחר ביצוע כל אחת מבדיקות הטריקוסקן, מפיקה תוכנת הטריקוסקן דו"ח אודות מצב השיער באותה נקודה – כמות ועובי שיער לסנטימטר רבוע. דו"ח זה נמסר ללקוח ובעזרתו יחושבו תוצאות הצמחת ושיקום השיער.
seperator

האם המכשיר עוזר לכולם?

אין המשוואה פשוטה. נאמנות הלקוח לטיפול וההתמדה בטיפול הן הערובה המרכזית להצלחה.
כפי שמוכיח מחקר "מדרידג' " הרי שתוצאות השימוש בהריג'ן, לנשים ולגברים, מוכיחות מעל לכל ספק את אחוזי השיפור כפי שמתחייבת להם החברה.

שימוש יומי תקין של לפחות 80% מתכנית הטיפול מעניק ללקוח התחייבות לתוצאה. במקרה של אי הצלחה, אי עמידה ביעדים שהוגדרו, זכאי הלקוח להחזיר את המכשיר, לבטל את העסקה ולהשיב לעצמו/ה את מלא הסכום.

שיפור משולב בכמות ועובי השיער בזמן קצר

בטיפול ביתי, ללא חומרים כימיים - רק כמה דקות ביום
seperator
הריג'ן קלאסיק
30%

שיפור מצרפי בכמות ועובי השיער בשימוש יומי בתוך 4 חודשים בלבד!

הריג'ן קלאסיק
40%

שיפור מצרפי בכמות ועובי השיער בשימוש יומי בתוך 6 חודשים בלבד!

כדי להנות מהבטחת התוצאה כל שעליך לעשות הוא להתמיד להשתמש במכשיר לפחות 80% מזמן הטיפול שנקבע לך במעמד האבחון.

שאלות נפוצות

אין אותיות קטנות ואין קאצ'!!!
על מנת ליהנות מהבטחת הביצועים יש לבצע לפחות 80% מתוכנית הטיפול בשימוש תקין (לפי תכנית הטיפול שניתנה על ידי המאבחן במעמד הרכישה), ניתן לוודא את ביצוע הטיפול בצורה נכונה בעזרת תוכנת ה"מאמן האישי" אשר ניתן להוריד מכאן בחינם: 

סרטוני הדרכה להתקנה ושימוש במאמנת האישית נמצאים כאן:
שימוש: סרטון שימוש 

בנוסף, תתבצע בדיקת טריקוסקן אחת במועד הרכישה ובדיקה נוספת בתום 4 או 6 חודשי השימוש הראשונים. הבטחת הביצועים כוללת החזר כספי מלא המקרה שלא הושגו יעדי השיפור בהתאם להתחייבות, כנגד החזרת ערכת המכשיר במצב תקין.
תוקף אחריות ביצועים היא מ- 4 ועד 5 חודשים מיום הרכישה למכשיר ההריג'ן קלאסיק ומ-6 ועד 7 חודשים למכשיר ההריג'ן פרמיום.
בדיקת הטריקוסקן הראשונה מתבצעת במעמד רכישת המכשיר והיא תנאי לקבלת הבטחת התוצאה.
תאום בדיקת הטריקוסקן השנייה באחריות הלקוח!
על מנת ליהנות מהבטחת הביצועים יש לעבור אבחון מקצועי להתאמה לטיפול במכשיר. 
בדיקת ההתאמה אינה כרוכה בתשלום או התחייבות כלשהיא, במידה והלקוח נמצא מתאים לשימוש במכשיר, הלקוח מקבל התחייבות חוזית חתומה על ידי נציג החברה אשר בה מופיעים כל פרטי ההתחייבות של הלקוח ושל החברה.
במידה ובדיקת ההתאמה מתגלה שאין התאמה להריג'ן או שההתאמה חלקית, הדבר יוסבר ולא יומלץ לרכוש כלל או שתינתן הבטחה חלקית (במקרים נדירים).

בדיקת הטריקוסקן היא בדיקה אמפירית, מדעית וממוחשבת של כמות ועובי השיער לסנטימטר רבוע, בנקודה נבחרת המסומנת על הקרקפת. זאת- לשם ביצוע הבדיקה החוזרת לאחר 4 או 6 חודשים באותו המקום בדיוק. הבדיקה חיונית ללקוח ולדימדיקו על מנת לבחון את הצלחת הטיפול במכשיר לצורך הבטחת הביצועים ומעקב אחר התקדמות הטיפול.
מי שלא מעוניין לקבל הבטחת ביצועים אינו חייב לעבור את הבדיקה (לדוגמה – רוכשים החיים בחו"ל). אך אנו ממליצים בחום על ביצוע הבדיקה מכמה טעמים. הראשונה, הבטחת התוצאה מחייבת בדיקה אמפירית. השניה, שביעות הרצון של לקוחותינו מתבטאת בעיקר במעמד הבדיקה השניה שכן רובם לא זוכרים כיצד נראו לפני כמה חודשים ומחויבותם להמשך טיפול עולה במאות אחוזים כשהם נחשפים לשיפור.  וישנה גם סיבה שלישית- מרבית הלקוחות בישראל "שבעים" מהבטחות שלא קוימו. טכנולוגיית ההריג'ן מאפשרת גם לנו וגם ללקוחותינו שקט נפשי מלא שכן התוצאות למשתמשים בפועל חוצות את התוצאות שנחזו גם במחקרים הקפדניים ביותר שנערכו למוצר. 
בדיקת הטריקוסקן אורכת עד שעה, ומבוצעת בחברת "דימדיקו טכנולוגיות רפואיות" ברחוב סוקולוב 91 רמת השרון.
בדיקת הטריקוסקאן הינה בדיקת מעבדה אמפירית המודדת את כמות השיער ועוביו באזור של 1 ס"מ רבוע בקרקפת באזור המטופל. בבדיקה מבצעים סימון של נקודה אדומה תת עורית על מנת שהבדיקה הראשונה במעמד הרכישה והבדיקה החוזרת לאחר 6-4 חודשים יבוצעו באותה הנקודה. 

מחקר הריג'ן
seperator

מחקר מדעי בדק ומצא

מגזין Madridge המדעי פרסם את תוצאות המחקר שקבע:
מכשיר הריג’ן קלאסיק מוכח מדעית כמצמיח ומעבה שיער באחוזים ניכרים!
תוכנת המאמן האישי
seperator

תוכנת
המאמן האישי

ליווי מקצועי לתהליך הטיפול האישי שלך