נלחמים בהתקרחות – מכשיר ביתי להתקרחות גברים

ניתן למצוא כיום מגוון אמצעים לטיפול באובדן שיער, חלקים יעילים יותר וחלקם יעילים רק לזמן הטיפול. הכירו את המכשיר הביתי לטיפול בהתקרחות ואת כל יתרונותיו.

אחת התופעות הנפוצות בקרב גברים ונשים כאחד, בגילאי 35 ומעלה הינה: אבדן השיער, הדלילות וההתקרחות.
על הגורמים השונים לאובדן שיער הראש פרטנו במאמר מה הן הסיבות לנשירת שיער. במאמר זה נתמקד באמצעי הטיפול המתאימים לאובדן שיער.

מדוע אנו מאבדים שיער?

השיער המכסה את קרקפת ראשנו צומח מזקיק השערה באופן מחזורי.
שילוב של גורמים שונים כמו גנטיקה, תזונה דלילה או לא מתאימה, מצב הורמונלי, תנאי מזג אוויר, מצב נפשי וכו' גורמים לקיצור מחזורי צמיחת השערה והפיכת השיער לדליל יותר, דק ושברירי וחסר חיים.
עור הקרקפת נעשה דק יותר, כלי הדם המזינים את השערה מצטמצמים ואינם מצליחים להזין את השערה בחומרים החיוניים לצמיחתה והתחדשותה. אט אט, שיער הראש הופך להיות דק, שקוף, נטול פיגמנט והזקיק מתנוון לחלוטין.

מה אמצעי הטיפול המתאימים לאובדן שיער?

פתרונות רבים מוצעים לבעיית דלדול השיער: השתלות, טיפולים תרופתיים, תכשירים שונים, טיפולים בקליניקות ועוד. אחד הפתרונות היעילים ביותר והפחות חודרני, המוצע לסובלים מהידלדלות השיער, הוא Hairegen Classic (הריג'ן קלאסיק) הפועל במספר מישורים לעיבוי השיער הקיים ולעידוד צמיחה מחודשת של שיער מתוך זקיקי שיער רדומים.
מכשיר Hairegen Classic הוא פרי פיתוח המבוסס על מחקרים רפואיים בתחום הדרמטולוגיה ופועל בעזרת שלושה מנגנוני טיפול: ביוכימי, חשמלי ומכני. כל שלוש הפעולות מתקיימות בו זמנית ומעניקות "בוסט" לשערה. שילוב מנגנוני הטיפול המספקים לשערה את התנאים המיטביים לצמיחה.
הריג'ן קלאסיק פועל לשיבוש הגורם העיקרי המביא להידלדלות השיער – הורמון הדי-היידרו טסטוסטרון (DHT), ובנוסף ממריץ את זרימת הדם לזקיק השערה ומשפר את הזרמת החומרים החיוניים לצמיחתה, מסייע בניקוי רעלים ומאפשר לזקיק להשתקם באמצעות עיבוי עור הקרקפת והפעלת מנגנוני הריפוי העצמי של הגוף.

היתרונות הגדולים של Hairegen Classic

מאפייניו המיוחדים של הריג'ן קלאסיק מעניקים לו יתרונות משמעותיים על פני החלופות השונות לטיפול בהתקרחות:
  • מכשיר לא פולשני: הטיפול באמצעות Hairegen Classic הינו טיפול מקומי וחיצוני שאיננו משפיע על כלל הגוף אלה רק על האיזור המטופל. הטיפול, בן מספר דקות ביום מעניק ללקוח את הפתרון לבלימת הדלילות, עיבוי השיער והצמחה מחודשת של שיער טבעי.
  • טיפול המבוצע בבית ללא צורך בהגעה למרפאה: אחד היתרונות הגדולים של היירג'יין קלאסיק הוא העצמאות והחופש המתקבלים בהפעלת המכשיר בבית, בלי הצורך בהקדשת שעות לנסיעות, למציאת חניה, בלי לוותר על עבודה ובלי לבזבז זמן יקר וכסף רב. בכל טיפול מופעלים שלושת המנגנונים לטיפול בדלילות ובהתקרחות: מנגנון ביוכימי, מנגנון חשמלי ומנגנון מכאני. כל זאת בנוחות הביתית, כמה דקות בודדות ביום.
  • הטיפול בשליטת הלקוח: הודות לפיתוח החדשני היירג'יין קלאסיק, הלקוח יכול לפקח על התקדמות הטיפול בעצמו, להחליט על תדירות הטיפולים, לבצע אותו בזמנו החופשי ובלי תלות ברופא מטפל, תוך היעזרות באפליקציה התומכת ובאנשי המקצוע של החברה, המלווים את הלקוח לכל אורך הדרך.
  • אפקטיביות: השימוש בהיירג'יין קלאסיק מביא לתוצאות מהירות ומרשימות בתוך חודשים ספורים מתחילת הטיפול. השיער הקיים מתעבה, שיער בריא וחדש צומח.
  • נוחות: הטיפול בהיירג'יין קלאסיק יכול להתבצע בכל מקום בו אתה נמצא, בכל זמן ובכל מצב. הטיפול עצמו אורך בן מספר דקות כך שהוא מצריך השקעה מינימאלית של זמן להשגת תוצאות קבועות ומרשימות.
  • המכשיר אינו תרופה: הטיפול בהיירג'יין קלאסיק הוא טיפול חיצוני ולא חודרני, אינו כולל רכיבים כימיים. הטיפול בהריג'ן הינו טבעי לגמרי, אינו מוגדר כתרופה ולפיכך אינו נדרש לאישור משרד הבריאות.
  • ללא תופעות לוואי: הטיפול בהריג'ן קלאסיק הוא מקומי וחיצוני כך שאין לו תופעות לוואי והוא אינו מפריע לתפקוד היומיומי.
  • מאמן אישי: המכשיר מתממשק לאפליקציה אשר מעניקה למשתמש יכולת לעקוב אחר הטיפול, איכות הטיפול, משך הטיפול ואופן ביצועו.
  • התחייבות מלאה להצלחת הטיפול: הריג'ן הוא הפיתרון היחיד כיום המבטיח החזר כספי מלא במקרה של אי הצלחה (מעוגן ומפורט בכתב התחייבות). האבחון ללא עלות.