שאלות נפוצות

לפניכם רשימת שאלות נפוצות. לצפיה בתשובה - לחצו על השאלה.
אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר ונשמח לענות על כל שאלה נוספת.

אין אותיות קטנות ואין קאצ'!!!
על מנת ליהנות מהבטחת הביצועים יש לבצע לפחות 80% מתוכנית הטיפול בשימוש תקין (לפי תכנית הטיפול שניתנה על ידי המאבחן במעמד הרכישה), ניתן לוודא את ביצוע הטיפול בצורה נכונה בעזרת תוכנת ה"מאמן האישי" אשר ניתן להוריד מכאן בחינם: 

סרטוני הדרכה להתקנה ושימוש במאמנת האישית נמצאים כאן:
שימוש: סרטון שימוש 

בנוסף, תתבצע בדיקת טריקוסקן אחת במועד הרכישה ובדיקה נוספת בתום 4 או 6 חודשי השימוש הראשונים. הבטחת הביצועים כוללת החזר כספי מלא המקרה שלא הושגו יעדי השיפור בהתאם להתחייבות, כנגד החזרת ערכת המכשיר במצב תקין.
תוקף אחריות ביצועים היא מ- 4 ועד 5 חודשים מיום הרכישה למכשיר ההריג'ן קלאסיק ומ-6 ועד 7 חודשים למכשיר ההריג'ן פרמיום.
בדיקת הטריקוסקן הראשונה מתבצעת במעמד רכישת המכשיר והיא תנאי לקבלת הבטחת התוצאה.
תאום בדיקת הטריקוסקן השנייה באחריות הלקוח!
על מנת ליהנות מהבטחת הביצועים יש לעבור אבחון מקצועי להתאמה לטיפול במכשיר. 
בדיקת ההתאמה אינה כרוכה בתשלום או התחייבות כלשהיא, במידה והלקוח נמצא מתאים לשימוש במכשיר, הלקוח מקבל התחייבות חוזית חתומה על ידי נציג החברה אשר בה מופיעים כל פרטי ההתחייבות של הלקוח ושל החברה.
במידה ובדיקת ההתאמה מתגלה שאין התאמה להריג'ן או שההתאמה חלקית, הדבר יוסבר ולא יומלץ לרכוש כלל או שתינתן הבטחה חלקית (במקרים נדירים).

בדיקת הטריקוסקן היא בדיקה אמפירית, מדעית וממוחשבת של כמות ועובי השיער לסנטימטר רבוע, בנקודה נבחרת המסומנת על הקרקפת. זאת- לשם ביצוע הבדיקה החוזרת לאחר 4 או 6 חודשים באותו המקום בדיוק. הבדיקה חיונית ללקוח ולדימדיקו על מנת לבחון את הצלחת הטיפול במכשיר לצורך הבטחת הביצועים ומעקב אחר התקדמות הטיפול.
מי שלא מעוניין לקבל הבטחת ביצועים אינו חייב לעבור את הבדיקה (לדוגמה – רוכשים החיים בחו"ל). אך אנו ממליצים בחום על ביצוע הבדיקה מכמה טעמים. הראשונה, הבטחת התוצאה מחייבת בדיקה אמפירית. השניה, שביעות הרצון של לקוחותינו מתבטאת בעיקר במעמד הבדיקה השניה שכן רובם לא זוכרים כיצד נראו לפני כמה חודשים ומחויבותם להמשך טיפול עולה במאות אחוזים כשהם נחשפים לשיפור.  וישנה גם סיבה שלישית- מרבית הלקוחות בישראל "שבעים" מהבטחות שלא קוימו. טכנולוגיית ההריג'ן מאפשרת גם לנו וגם ללקוחותינו שקט נפשי מלא שכן התוצאות למשתמשים בפועל חוצות את התוצאות שנחזו גם במחקרים הקפדניים ביותר שנערכו למוצר. 
בדיקת הטריקוסקן אורכת עד שעה, ומבוצעת בחברת "דימדיקו טכנולוגיות רפואיות" ברחוב סוקולוב 91 רמת השרון.
בדיקת הטריקוסקאן הינה בדיקת מעבדה אמפירית המודדת את כמות השיער ועוביו באזור של 1 ס"מ רבוע בקרקפת באזור המטופל. בבדיקה מבצעים סימון של נקודה אדומה תת עורית על מנת שהבדיקה הראשונה במעמד הרכישה והבדיקה החוזרת לאחר 6-4 חודשים יבוצעו באותה הנקודה. 

עלות המכשיר כוללת בתוכה שני מרכיבים: 
ערכת המכשיר – רכישה חד פעמית המגיעה בליווי הבטחת תוצאה (החזר כספי מובטח בחוזה בהיעדר תוצאה בכפוף לבדיקות מעבדה).
מחסנית – החלק המתכלה של המכשיר. המחסנית מחזיקה 110,000 שניות עבודה, שקול ל 5 דקות שימוש ביום למשך שנה.

לא. עם זאת, כיוון שפעולת המכשיר כוללת עירור והמרצת הקרקפת, היא מלווה בתחושת עקצוץ קלה שפוסקת בתום השימוש. חשוב לציין כי תחושת העקצוץ היא חלק מהטיפול.
במקרים חריגים עלול להיווצר גירוי בעור הקרקפת (בדרך כלל עקב שימוש יתר או הפעלת לחץ גדול מדי על הקרקפת בעת הטיפול), במקרים אלה מומלץ להפסיק את הטיפול למספר ימים, ולהמשיך לאחר מכן בצורה מתונה יותר.


למכשיר הריג'ן קיים אישור משרד הבריאות.
אישור אמ"ר מס: 30870003
 
במידה ויש חשש שהתדלדלות השיער או ההתקרחות נובעת ממחלת עור או מסיבה רפואית, מומלץ להיוועץ ברופא על מנת לטפל בבעיה הרפואית לפני תחילת הטיפול. אם אינך סובל/ת ממחלת עור בקרקפת, אין צורך להיוועץ ברופא, שכן פעולת ה-Hairegen  מקומית, לא נוגדת טיפול אחר, אינה כרוכה בתופעות לוואי ומשפיעה רק על עור הקרקפת ועל זקיקי השיער. 
אם הפסקת השימוש היא זמנית וקצרה (עד חודש חודשיים), בדרך כלל לא תתחדש הנשירה. במידה והשימוש במכשיר יופסק לחלוטין, לאחר מספר חודשים יתחדש תהליך נשירת השיער, ההתדלדלות וההתקרחות.
מכיוון שגוף האדם אינו מסוגל לייצר זקיקים חדשים, לאחר שהשיער והזקיקים הקיימים בתחילת הטיפול ישתקמו (בדרך כלל תהליך השיקום אורך מעל שנה) ירד מינון הטיפולים בהתאם להמלצות יצרן המכשיר – בדרך כלל 2-3 פעמים בשבוע למשך 5 דקות.
במרחק של עד 5 דקות הליכה ממרכז דימדיקו ברמת השרון יש 4 אזורים לחניה ללא תשלום:
  • סמטת שיבולת, רמת השרון
  • רחוב גד, רמת השרון
  • חניון זלמן שנאור 9, רמת השרון
  • רחוב רגבים (מאחורי קולנוע כוכב), רמת השרון
המכשיר עובד על בסיס יכולתו של הגוף לשקם את עצמו. ה- Hairegen עוזר למצות את פוטנציאל השיקום של כל אחד ואחת על פי המצב ההתחלתי של שיערו עם תחילת השימוש במכשיר.Hairegen מעורר זקיקי שיער רדומים בעלי פוטנציאל שיקומי. עם זאת, מצבים של התקרחות על רקע בעיות רפואיות או מתח נפשי קיצוני, מפריעים לפעולת השיקום של המכשיר. מסיבה זו, מציעה דימדיקו בדיקת התאמה ותאום ציפיות ללא התחייבות לפני הרכישה.
הקפדה על שימוש יומי, למשך מספר דקות (תכנית הטיפול נמסרת ע"י המאבחן במעד הרכישה), תביא לשיפור משמעותי. המכשיר תוכנן לתת תוצאות טובות בטיפול יומי אחד של בין 5-8 דקות. עם זאת ביצוע טיפול נוסף או אף שני טיפולים נוספים מותר ומשפר לעיתים את התוצאות.
המכשיר מכבה את עצמו בתום תכנית הטיפול שנבחרה – בנוסף ישמע צליל כיבוי ונורת החיווי תהבהב פעמיים באדום לחיווי שתכנית הטיפול הסתיימה.
דרכי הגעה לדימדיקו בתחבורה ציבורית משולבת רכבת ישראל
למגיעים מדרום ברכבת: עליכם לרדת בתחנת הרכבת –תל-אביב האוניברסיטה. ללכת לשדרות רוקח ומשם לקחת אוטובוס מטרופולין קו 48 או קו 47 לכיוון רמת השרון. עליך לרדת בתחנת סוקולוב 91.
למגיעים מצפון ברכבת: עליכם לרדת בתחנת הרצליה. לקחת משם אוטובוס מטרופולין קו מספר- 27 הנוסע לכיוון רמת השרון (שים לב יש לקו זה 2 כיוונים שונים, עליך לוודא טרם עלייתך לאוטובוס) עליך לרדת בסוקולוב 91 תחנת קופת חולים מאוחדת.

קווי אוטובוס מתל-אביב לרמת השרון: מומלץ לבדוק ב-MOOVIT 
531  חברת מטרופולין-תדירות גבוהה במשך כל היום
572  חברת מטרופולין – כל 25 דק'
48 חברת מטרופולין – תדירות גבוהה
521 חברת מטרופולין